Tarihçemiz

      Kurucumuz Sabahattin Temelli  1972 Tarihinde Babasından kalan mesleği yürütmek için Karaköy Perşembe pazarında başladığı meslek hayatına başarılarının üzerine başarı ekleyerek kaliteyi ve güveni kendine prensip edinerek yıllarca başarılı bir iş hayatı geçirip babadan kalan bu baba mesleğini Genel Müdürümüz Hakan TEMELLİ ye devretmiştir. 1999 yılından bu yana yenilikçi bir girişimcilik ruhunu katarak çalışan  genel müdürümüz personeline de aynı ruhu aşılayarak müşterilerimizin Daha rahat bir hizmet alabilmesi ve klasikleşmiş kamyon ve kamyoncu anlayışını yıkmıştır. Firmamızla çalışan firmaların yüzünü güldürmüşlerdir. Firmamızla çalışmanızı şiddetle tavsiye eder ve çalıştığınız zaman dilimi içerisinde aradaki farkı daha rahat anlayacağınızı umut ediyoruz.

 Hakkımızda

   Babadan ve dededen gelen tecrübeleri pekiştirerek kurduğumuz Hakan Nöbetçi Nakliyat firması ilk günden beri özenle ve güvenle faaliyet göstermektedir. Firmamız ülke çapında Liftli Taşımacılık dalında öncü olma özelliğini taşıyor. Ayrıca   Turizm, Kongre ve Ses Işık Dekor taşımacılığı hizmetinin yanı sıra Tiyatro, Konser ve benzeri kültür sanat organizasyonlarının turne taşımacılığında  faaliyet alanlarımız içinde yer alıyor.

  Sektöründe öncü olma niteliğini sürekli koruyan firmamız tüm taşımacılık alanlarında örnek bir performans göstermiştir. İşin risklerini minimuma indirerek güvenliği ön plana alan firmamızın hedefleri içinde 21.yüzyılda Türkiye’nin en iyi  taşınma hizmeti veren firması yer alıyor.

  Firmamız ait araçlarımız her garaja geldiklerinde  bir bakım ve kontrolden geçirilmektedir.  Firmamıza ait olan sanayi sitesinde firmamıza ait 24 güvenliği olan depomuzda malzemeleriniz depolama hizmeti verilmektedir Taşımacılık için kullandığımız araçların önemli bir bölümü araç takip (GPRS) sistemi , kapalı kasa ,  ve bütün araçlarımızda LİFT bulunmaktadır ve özel yediemin otoparkımızda muhafaza edilmektedir.

  K1 ve K3 yetki belgeli küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan yeni bir araç filomuz bulunuyor. Araçlarımızın tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır.

“Firmamız taşınan malzemelerin, kaza anında oluşacak hasarlara ve hırsızlık ihtimaline karşı sigorta kapsamına almıştır